Vánoce, vánoce přicházejí, bojte se přátelé...

Nedůstojný blog chce důstojný konec

23. března 2012 v 13:19 | Rena
Ano, asi po... dvou? Už ani nevím, měsících jsem se definitivně rozhodla s tímto blogem skončit. Už mě k němu popravdě vůbec nic neváže. Chtěla bych poděkovat všem lidem co na můj blog chodili už od začátku a vydrželi to.
Proč s blogem končím? 22. května by to byli 2 roky od založení. Ještě teď si pamatuju jak jsem jako šílená běžela z trhu domů abych si ho založila a má hlava byla plná toho jaké anime si dám do menu. To že jsem popletla česnek s cibulí mi bylo v tu chvíli jedno. Do jména blogu jsem napsala minto. Měla to být má přezdívka, ale já si to spletla. Jako heslo jsem si dala jednoduché blogminto :D Na to mi brzo přišla jedna holka kterou jsem kdysi považovala za kamarádku. A tak jsem si heslo změnila :D
A to je začátek "slavného blogu" minto.blog.cz
Jenže doba se mění. Já se měním. Tento blog už nemám ráda. Nic mě k němu neváže. No, možná tak vzpomínky. Krásné vzpomínky na mé internetové začátky :)
Učení správné typografie, kterou ani teď pořádně neovládám :D
Díky tomuto blogu jsem poznala moji první opravdovou kamarádku na světě, Haruku. Nebo Lillit či Yue, jak chcete. Ještě teď si pamatuji její první komentář na mém blogu: Koukám že máš taky ráda chibi, podle tvého záhlaví.
Hned jsem se koukla na její blog, napsala že je zajímavý :D A že se chci spřátelit. A tak to začalo :) Kdo by řekl že díky těmto dvoum komentářům vznikne kamarádství? Život je náhoda. :)
Tak tedy, už nastal čas. Loučím se s vámi. Kdo se mnou chce pořád zůstat v kontaktu, nechť mi napíše na email: renaryuugu@email.cz
SJashinem
Rena, Rena-chan, Minto, Baka, MintoRyuugu, Yusuke Uzumaki, Mrkvička, Teddy, Yasuo a všechny moje ostatní přezívky které si už nepamatuju.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rena Rena | 23. března 2012 v 13:21 | Reagovat

Gomen za pravopisné chyby, už se mi to nechce opravovat, psala jsem to ve spěchu. :-P

2 Death the Horo/Cheko-chan Death the Horo/Cheko-chan | E-mail | Web | 23. března 2012 v 19:57 | Reagovat

Je vážně škoda, že končíš :-(

3 BenyW BenyW | E-mail | 16. ledna 2017 v 17:41 | Reagovat

I found this page on 11th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it is not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Just search for:  pandatsor's tools

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama