Vánoce, vánoce přicházejí, bojte se přátelé...

Březen 2012

Asi jsem cvok

24. března 2012 v 8:17 | Rena
Juhů. zakložím si nový blog, jachá!!!!
Já to prostě nevydržela :D Adresu vám sem hodím později :D
Kdo se mnou chce pořád zůstat jako SB nebo tak ať mi prosím napíše do komentů .D
Stejně nikoho nečekám :D


Nová Adresa:

Nedůstojný blog chce důstojný konec

23. března 2012 v 13:19 | Rena
Ano, asi po... dvou? Už ani nevím, měsících jsem se definitivně rozhodla s tímto blogem skončit. Už mě k němu popravdě vůbec nic neváže. Chtěla bych poděkovat všem lidem co na můj blog chodili už od začátku a vydrželi to.
Proč s blogem končím? 22. května by to byli 2 roky od založení. Ještě teď si pamatuju jak jsem jako šílená běžela z trhu domů abych si ho založila a má hlava byla plná toho jaké anime si dám do menu. To že jsem popletla česnek s cibulí mi bylo v tu chvíli jedno. Do jména blogu jsem napsala minto. Měla to být má přezdívka, ale já si to spletla. Jako heslo jsem si dala jednoduché blogminto :D Na to mi brzo přišla jedna holka kterou jsem kdysi považovala za kamarádku. A tak jsem si heslo změnila :D
A to je začátek "slavného blogu" minto.blog.cz
Jenže doba se mění. Já se měním. Tento blog už nemám ráda. Nic mě k němu neváže. No, možná tak vzpomínky. Krásné vzpomínky na mé internetové začátky :)
Učení správné typografie, kterou ani teď pořádně neovládám :D
Díky tomuto blogu jsem poznala moji první opravdovou kamarádku na světě, Haruku. Nebo Lillit či Yue, jak chcete. Ještě teď si pamatuji její první komentář na mém blogu: Koukám že máš taky ráda chibi, podle tvého záhlaví.
Hned jsem se koukla na její blog, napsala že je zajímavý :D A že se chci spřátelit. A tak to začalo :) Kdo by řekl že díky těmto dvoum komentářům vznikne kamarádství? Život je náhoda. :)
Tak tedy, už nastal čas. Loučím se s vámi. Kdo se mnou chce pořád zůstat v kontaktu, nechť mi napíše na email: renaryuugu@email.cz
SJashinem
Rena, Rena-chan, Minto, Baka, MintoRyuugu, Yusuke Uzumaki, Mrkvička, Teddy, Yasuo a všechny moje ostatní přezívky které si už nepamatuju.