Vánoce, vánoce přicházejí, bojte se přátelé...

Leden 2012

První článek v tomhle roce... a už musí být tak smutný...

6. ledna 2012 v 22:51 | Rena |  oznámení
Jelikož už mě honí spát, zkusím to vysvělit rychle...
POZASTAVUJI BLOG!
A důvody? No je jich několik...
  1. ČAS- Letos to bude poprvé v životě co mi z nějakého předmětu vychází trojka. A kdyby jen jedna... problém je v tom, že já tolik trojek na vysvědčení nechci. A proto musím něco udělat. Nějaké známky už si spravit nestihnu, ale když příští týden napíšu dobře němčinu a češtinu, tak bych SNAD i tu dvojku mít mohla... no, znáte to, uzavírání známek... tohle asi tak nejhlavnější důvod proč blog pozastavuji.
  2. NÁLADA- Nebudu vám lhát. Před pár měsíci byla situace jiná, Když už jsem se dostala na počítač, první co jsem udělala, bylo že jsem šla na blog, zkontrolovala komentáře a koukla se k SB... Co dělám teď? První co udělám je, že jdu na Howrse, kde se jak malá starám o koně (je to celkem návykoví, tak pozor :D) No a pak jdu na Konohu, kde si hodiny a hodiny píšu s jednou úžasnou otaku... Neříkám že se mi to takhle nelíbí... ale na blog prostě... kašlu... už jsem se k SB dlouho nepodívala a asi se na mě všechny vykašlali, což je mo pochopitelně líto... ale já prostě... na počítači jsem až do sedmi... a až pak začínám dělat ůkoly..

Myslím že to je tak ve stručnosti vše, už opravdu musím jít... A navíc zítra jdu ven s kamarádem, kterého jsem dlouho neviděla, jsem docela zvědavá jak to dopadne :D

Prosím, nemažte si mě ze SB ani z oblíbených stránek, já se určitě vrátím! A kdy?

KOLEM 20. LEDNA...
To není tak moc... ten den se uzavírajá známky a pak by se učení mělo zmírnit... takže tak...
Děkuju za přečtení a za (doufámú pochopení)
Ŕena (Baka, baka, baka)