Vánoce, vánoce přicházejí, bojte se přátelé...

Červenec 2011

To snad není možný!!!!

29. července 2011 v 15:11 | Rena |  oznámení
Tak já se tady píšu s dlouhhhhhhhhhhhhhhhýýýýýýýýýýýýýýýýýýmmmmmmm článkem a onos eto nakonec celý smaže!!!! No lepší dárek na přivítanou rozhodně nemůžu dostat!!!!!!!!!!!!!!!???????????????!!!!!!!!!!
Ach jo, už nemám chuť to psát znovu, ani na to nemám čas. Tak to shrnu:
Jsem zpátky z tábora, ale zítra odjíždím! Na týden! Tak...
Ach jo, měla jsem popsaný snad celý tábor, různý hlášky a všechno a ono se to všechno smaže... To se může stát jenom mě..... :((((((((((((((((((( Ach jo....
Nevím jestli jste to ze článku pochopili ale nebudu tu asi do konce prázdnin. Budeme i v Chorvatsku.... Ach jo, z naštvání dělám chyby, gomene.
Tento týden jsem tu nebyla, tvrdě jsem se pustila do japonštiny. hLAVNĚ ZNAKŮ, IKDYŽ JE TĚŽKÁ A PLETE SE MI TO.
Na táboře to bylo super, našla jsem si kamarádky a idyž tam byly výpravy (zvláš ta padesátikilometrová byla strašná a to číslo překlep není.) přežila jsem to. Po táboře jsme byli v kině na Harrym Potterovy. Ach jo, proč já si ten článek nezkopírovala!!! Mohli jste toho vidět mnohem víc... Ikdyž tu hlášku z kina, tu sem musím dát i tak:
Harry: Čím mám toho Voldemorta zabít?
někdo v sále: Lopatou.
uŽ MUSÍM URYCHLENĚ KONČIT, AHOOOOJJJJJ
Omlouvám se, že článek nemá hlavu ani patu, ale tohle mě fat strašně!!!!! naštvalo!!!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

chibi Misuzu

22. července 2011 v 17:08 | Rena |  Air obrázky
Kawaii... už zítra se vracím!!!!!!!

Air chibi

15. července 2011 v 17:07 | Rena |  Air obrázky
Gomen, že zase Air ale potřebuju si vyprázdnit složky. Už jen pár dní a jsem zpátky!!! Hurá!!!

Air...

8. července 2011 v 16:55 | Rena |  Air obrázky
Už dlouho jsem nepřidala žádný obrázek ale přednastavovat texty se mi nechtělo...

Poslední den...

1. července 2011 v 16:43 | Rena |  oznámení
Nebojte se, ne poslední den mého života...(ale vzhledem k tomu že zítra jedu na tábor tak se to tak dá říct) ale poslední den na základce. Včera... myslela jsem že už před táborem žádný člínek nenapíšu, ale plány se trošku změnili a tak jsem tady. A včerejšek vám hezky popíšu...

Tohle byl můj první konec školního roku strávený ve škole. V první a druhé třídě konec nic neznamenal a od třetí třídy jsme jezdili na Krétu a vraceli se až v červenci. Až tento rok to vyšlo.
Ráno jsem to vůbec nestíhala. Před školou jsem byla v 7:56. Naštěstí si toho nikdo nevšiml, protože byl ve škole strašný chaos. Třídní měl krátkou přednášku, převážně vtipnou :D S ním to ale stejně jinak nejde :) Pak rozdával vysvědčení, ke kterému jsme dostávali záložku s jeho podpisem :D Říkal že tu záložku máme do milostných dopisů :D Já říkala že měl hodně dobrou náladu :D Nikdo neměla samý jedničky. Já měla čtyři dvojky :)
Pak přišel čas dárků. Dala jsem mu propisku s jeho jménem. Řekl mi, že odteď už nebude psát ničím jiným. Pak ale trochu zvážněl a řekl že jsem to ve třídě nikdy moc neměla jednoduchý ale tento rok se to spravilo a třídě je líto že odcházím, příčemž všichni pokývali hlavou. Byla jsem z toho překvapená ale pak jsem v duchu uznala, že má pravdu. Ještě před rokem jsem se ke spolužákům bála sednout ke stolu, aby na mě zase něco nekřičeli, dnes na mě vesele volají ať si k nim přisednu. Našla jsem si tam spoustu kamarádů a tím víc mě je líto že odcházím...
Pak jsme měli čas na to abychom rozdali dárky i jiným učitelům. Učitelce vítvarky jsem přinesla obrázek černobílé Ai Enmy. Řekla jsem jí, že se mi to vůbec nepovedlo, ale ona namítla, že je to pěkný, že si mám víc věřit a že si to pověsí. To mi dodalu odvahu a tak jsem dala obrázek i učitelce angličtiny, která mi před přijímačkami hodně pomohla. Byl to barevný obrázek Ai Enmy kde jsem si dala záležet na kimoně, kde jsem ty detailní vzory kreslila přes hodinu. Moc se jí líbil.
Ani né za pět minut se z rozhlasu ozvala ta písnička, která se často pouští když se někdo loučí. Nevím jak se jmenuje ale je z nějakého filmu...tleskali jsme deváťákům kteří procházeli školou a pak jsem školu opustila. S kamarádkami a dvěma kluky jsme pak šli do parku a oslavovali konec šk. roku. Rozloučili jsme se a já odešla domů. S rodinou jsme pak šli do čínské restaurace kde jsem si objednala moji milovanou bílou rýži.

Tak to by bylo asi všechno. Loučím se s vámi, přeji pěkné prázdniny a nezapomeňte na TŘÍDĚNÍ SB!!